Vizyon

Projelendirme

Konut ve otel projelerine yönelik, tasarımı ve teknolojisi ile fark yaratan ankastre ve tüm diğer solo beyaz eşya ürünleri, elektronik ürünler, küçük ev aletleri ve klima üniteleri; ilgili alanda her çeşit kurumsal ihtiyaca cevap verebilecek bir ürün yelpazesi ve hizmet alt yapısı ile toplu satışlarımız ile müşterilerimize sunmaktayız.
bilgi@enderarcelik.com
+90 212 880 40 95
 

Kurumsal Satış

Ender Arçelik > Kurumsal Satış

Kurumsal Satış

Konut, otel ve benzeri projelere yönelik olarak, tasarımı ve teknolojisi ile fark yaratan ankastre ve tüm diğer solo beyaz eşya ürünleri, elektronik ürünler, küçük ev aletleri ve klima üniteleri; ilgili alanda her çeşit kurumsal ihtiyaca cevap verebilecek bir ürün yelpazesi ve hizmet alt yapısı ile toplu satışlar iş birimi tarafından tüketicilere sunulmaktadır.

Şıklığı ile göz dolduran, teknolojisi ve performansı ile fark yaratan , çevre dostu ürünlerimiz , kurumsal ihtiyaçlarınıza göre yapılandırılmış ekibimiz, satış ve satış sonrası hizmetlerimiz, ülke genelinde yaygın bayi ve servis ağımızla , çözüm ortağınız olarak yanı başınızdayız. Türkiye’de ve dünyada sayısız ödüller almış ankastre ve solo beyaz eşya gamımız , elektronik ve küçük ev aletlerinden oluşan ürünlerimizin yanı sıra , yüksek kalitede hazır mutfaklarımız, yüksek enerji verimliliğine sahip ısıtma, soğutma ve iklimlendirme ünitelerimiz ile en kısa sürede tanışmak, ihtiyaçlarınız konusunda bizleri bilgilendirmek üzere iletişim sayfamızda ki formu doldurmanızı rica ederiz. Ayrıca, info@enderarcelik.com adresine ihtiyaçlarınızı ve iletişim detaylarınızı iletmeniz durumunda yetkili arkadaşlarımız sizlerle en kısa sürede temas kuracaklardır.

Arçelik Kurumsal Çözümler ve Hizmetler

Neden Arçelik ?

  • 130’dan fazla ülkeye ürün ve hizmet götürdük
  • Küresel Üretim Gücü Rusya, Tayland, Güney Afrika, Çin, Romanya olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerine yayıldık
  • Beyaz Eşya ve TV ana gruplarında toplamda 17 Milyonun üzerinde ürün ürettik
  • Blomberg, Beko, Leisure, Defy, Altus, Arctic, Grundig, ElektraBregenz, Flavel olmak üzere küresel markalarıyla hizmet verdik
  • Türkiye’nin en büyük 4. Sanayi Şirketi
  • 2015 Yılında 3,2 Milyar USD ile İhracat Şampiyonu Olduk
  • 2015 Yılında 301 Patent başvurusu ile Türkiye’nin Patent Şampiyonuyuz
  • Türkiye ve Yurtdışında AR-GE ve Innovasyonda Lideriz
  • Arçelik ürettiği A+++ enerji verimli ürünleri ile ülkemizin enerji tasarrufuna en büyük katkıyı sağlamaktadır.
  • Türkiye’de ilk A+++ derin dondurucu ve klima üreten şirket
Proje Destek Hattı