Vizyon

Projelendirme

Konut ve otel projelerine yönelik, tasarımı ve teknolojisi ile fark yaratan ankastre ve tüm diğer solo beyaz eşya ürünleri, elektronik ürünler, küçük ev aletleri ve klima üniteleri; ilgili alanda her çeşit kurumsal ihtiyaca cevap verebilecek bir ürün yelpazesi ve hizmet alt yapısı ile toplu satışlarımız ile müşterilerimize sunmaktayız.
bilgi@enderarcelik.com
+90 212 880 40 95
 

Hakkımızda

Ender Arçelik > Hakkımızda

Hakkımızda

19 Mayıs 1991 yılında kurulan Ender Arçelik Kurumsal Firmamız perakende ve sektörel klasmanda, başta İstanbul ve Ankara olmak üzere tüm Türkiye çapında kurumsal hizmet sunmaktadır.

 

Kurucumuz Yüksel Abdurrahmanoğlu önderliğinde geliştirdiğimiz yeni vizyonlarımız ve sizlere her daim daha iyi hizmet sunabilmek için üzerine koyduğumuz hem teknolojik hem demografik inovasyonlarımızla hızla büyümeye ve Ender Arçelik Kurumsal Çözümleri tüm Türkiye’ye yaymaya devam ediyoruz.

 

Başta özel kombinimiz olan ankastre setler olmak üzere; klima, ve diğer solo beyaz eşya ürünleri gibi proje dizilimlerinde de birçok inşaat devinin bizleri seçtiğini sizlere memnuniyetle sunmaktan onur duyarız.

Vizyonumuz

Dünyaya saygılı, Dünyada saygın..

 

 

Konut ve otel projelerine yönelik, tasarımı ve teknolojisi ile fark yaratan ankastre ve tüm diğer solo beyaz eşya ürünleri ve klima üniteleri; ilgili alanda her çeşit kurumsal ihtiyaca cevap verebilecek bir ürün yelpazesi ve hizmet alt yapısı ile kurumsal satışlarımız ile müşterilerimize sunmaktayız.

Misyonumuz

En büyük hedefimiz, her daim doğru zamanda sizlerle beraber olabilmek ihtiyaçlarınız doğrultusunda taleplerinize en uygun şekilde cevap verebilmektir.

 

Bunun için hem kurumsal vizyonumuzu hemde küresel anlamda attığımız yenilikçi hareketlerimizle kurumsal projelerinizde köklü bir Türkiye firması olarak bayrağımızı dalgalandırmak adına Türkiye’nin her noktasında çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Sizlerin mutluluğu, bizim başarımızdır! Her daim Ender Arçelik’le !

 

YÜKSEL ABDURRAHMANOĞLU
Ender Arçelik Kurumsal Firma Kurucusu

Proje Destek Hattı